Biegaj na zdrowie

Zdrowe życie jest proste. Walk About Run

Pomysł na serię artykułów o bieganiu powstał w 2019 roku. Pisanie o bieganiu może być bardzo konkretne – trening fizyczny, dieta i trening mentalny. Ale może być też bardzo mgliste – może traktować o emocjach jakie dostarcza nam bieganie. Słyszałam o jednym człowieku, który biega tak długo, aż myśli w jego głowie przestają być natrętne. Biega, aż jego umysł opróżni się z niechcianych myśli. A Wy? Po co biegacie? Po co dbacie o siebie?

Jeśli macie propozycje tematów, które mogłabym opisać to piszcie w komentarzach pod artykułami i w wiadomościach na dole tej strony.

Czym jest dla Ciebie bieganie?

Na tych stronach znajdziesz wszystko to, co myślimy o bieganiu. Czym ono jest, z jakimi emocjami się wiąże. Będą artykuły o tym, dlaczego ludzie biegają. I dlaczego jednym jest łatwiej osiągać cele w sporcie a innym trudniej. Dlatego będzie też o tym, co nas motywuje.

Bieganie ma mnóstwo zalet, kiedy weźmiemy pod uwagę aktualną sytuację pandemii – można uprawiać je samemu. Po drugie, nie trzeba do tego specjalnego sprzętu. Po trzecie, nie trzeba nigdzie wyjeżdżać, każde miejsce jest dobre, żeby biegać.

Pochwal się rezultatami! Biegaj na zdrowie!

Pod każdą nową publikacją macie możliwość wzięcia udziału w dyskusji i napisania o tym, co było dla Was najlepsze. Dlatego zapraszam do pozostawiania komentarzy.

Skorzystaj!

Biegaj na zdrowie! Skorzystaj z darmowych porad i zapisz się na nasz biuletyn pod adresem: Pobierz za darmo!

Biegaj na zdrowie!

Nie biegam maratonu na czas. Wyniki są ważne, ale nie najważniejsze. Najważniejszy jest komfort fizyczny i psychiczny z osiągniętego wyniku. Dlatego, Ty też biegaj na zdrowie.

Ponadto tu nie ma publikacji o tym, że jak będziecie biegać, to nagle wasze zdrowie się poprawi. Wszystko o czym tu piszemy, ma poprawić Wasz dobrostan. Bieganie jest dobrym sposobem na dotlenienie organizmu. To dobry sposób na poprawę kondycji psychicznej i na powrót do dobrego nastroju.

Moją misją jest, by Zdrowe życie było dla każdej z nas. Powinnyśmy były uczyć się tego już w szkole. Tylko że, być może dopiero teraz mamy możliwość się dowiedzieć więcej o Zdrowym życiu, prostym życiu. Dzięki niemu będziemy żyły dłużej i w dobrej kondycji. Po prostu zadowolone z siebie.

Mam nadzieję, że uda mi się zachęcić Was do odkrywania tajemnic własnego ciała w celu poprawy samopoczucia i wydolności fizycznej. Jeśli chciałybyście przeczytać o sprawach tego typu to piszcie w komentarzach pod artykułami albo w wiadomości na dole tej strony.

To jest dla Ciebie!

Ponadto jeśli jesteś kobietą między 35 a 55 rokiem życia i w dodatku pracujesz. Jesteś też niezależna i mądra, to na pewno zastanawiasz się jak żyć zdrowo.

W Twoim przypadku najlepiej będzie zacząć od małej zmiany, którą wprowadzisz do swojego życia. Czy jesteś na to gotowa? Pamiętaj, co mówił Yoda: „Do it or do not do it. There is no try.” [tłum. „Rób to albo nie rób. Nie próbuj.”]

Powiem więcej, w szkole powinien być przedmiot o nazwie „Zdrowe życie”. Przecież często uczymy się o budowie pantofelka a nie wiemy jak zadbać o swój własny organizm. Szkoły się nie zmienią. Najważniejszego, i tak, nauczymy się poza nią.

Świetny pomysł? Jeśli tak, to zapraszam do czytania publikacji.

Kontakt